fbpx

Współpraca

W tym momencie współpraca odbywa się online w formie spotkań indywidualnych.

Jeśli chcesz popracować nad swoim przygotowaniem mentalnym: lepiej radzić sobie ze stresem i emocjami, zwiększyć swoją pewność siebie, poprawić koncentrację uwagi, uzyskać inne wsparcie w trudnej sytuacji (np. w momencie kontuzji lub przechodzenia jakiejś zmiany – klubu, poziomu rozgrywek, kończenia kariery itp.) lub czujesz że jesteś w sytuacji kryzysowej i chcesz porozmawiać z kimś na temat dalszych kroków jakie możesz podjąć, zapraszam Cię do współpracy.

Pracuję łącząc wykorzystanie kilku sprawdzonych rodzajów oddziaływań:

Trening mentalny

Dla zawodników w każdym wieku, którzy chcą przygotować się mentalnie do ważnych startów lub popracować nad jakąś trudnością, którą mają w tym zakresie.

coaching

Dla trenerów lub zawodników od 16. roku życia: przydatne w sytuacji podejmowania decyzji lub dostosowywania się do zmian w karierze oraz planowania ich.

mindfulness

Metoda pracy pomocna w radzeniu sobie ze stresem oraz pracy nad koncentracją uwagi. Wplatana w pracę indywidualną lub dostępna w formie 6-tygodniowego programu dla zespołu.

terapia

Dodatkowa metoda oddziaływania w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Niewykluczone, że przekieruję cię do bardziej doświadczonych osób!

Zajęcia indywidualne odbywają w tym momencie wyłącznie online i – niezależnie od wybranego rodzaju oddziaływania – najpierw zapraszam na spotkanie wstępne.

Trwa ono zawsze godzinę i – jeśli zawodnik jest niepełnoletni – zapraszam na nie także rodzica lub opiekuna prawnego lub wymagam skanu podpisanego oświadczenia. Spotkanie ma pomóc mi zapoznać się z sytuacją i dopiero na jego podstawie będę mogła określić wstępny plan pracy oraz doradzić odpowiednią częstotliwość i długość spotkań.

Jest ono przydatne do tego, żeby pomóc ci podjąć ostateczną decyzję co do dalszej współpracy ze mną.

Cennik

 

  Usługa  Cena
  Spotkanie wstępne (50 min)  200 zł
  Pojedyncza konsultacja (50 min)  175 zł
  Pakiet miesięczny (4 spotkania po 50 min)  600 zł (150 zł za spotkanie)
  Pakiet miesięczny mini (4 spotkania po 30 min) – dostępne tylko po wcześniejszym ustaleniu  300 zł

Po ustaleniu terminu otrzymasz na maila rachunek z danymi do wpłaty. Prosimy o wpłaty tylko i wyłącznie przez podany na nim rachunek bankowy.

Uwaga!

Przed wykupieniem pakietu umów się na sesję wstępną, dzięki której będzie nam łatwiej określić najlepszy dla ciebie rodzaj współpracy, a także zapoznaj się z regulaminem.

Po zapoznaniu się z regulaminem skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu spotkania. Po ustaleniu terminu i opłaceniu spotkania, dostaniesz maila z potwierdzeniem terminu i linkiem do spotkania na platformie Google Meets.

Wszelkie dalsze informacje dotyczące współpracy oraz możliwe terminy spotkań można uzyskać kontaktując się ze mną:

kontakt@joannakotek.pl
+48 697 232 960

oferta dla instytucji

Współpraca z instytucjami zawsze jest przygotowywana zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Najczęściej jest to:

  • opieka psychologiczna nad zawodnikami klubu;
  • współpraca ze sztabem trenerskim;
  • przeprowadzenie warsztatów treningu mentalnego (6-tygodniowy program mindfulness lub inny, dowolnie ustalony, autorski program zajęć).

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i ustalić szczegóły współpracy, skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@joannakotek.pl lub telefonicznie (697 232 960).