fbpx

Współpraca

W tym momencie współpraca odbywa się online w formie spotkań indywidualnych.

Jeśli chcesz popracować nad swoim przygotowaniem mentalnym: lepiej radzić sobie ze stresem i emocjami, zwiększyć swoją pewność siebie, poprawić koncentrację uwagi, uzyskać inne wsparcie w trudnej sytuacji (np. w momencie kontuzji lub przechodzenia jakiejś zmiany – klubu, poziomu rozgrywek, kończenia kariery itp.) lub czujesz że jesteś w sytuacji kryzysowej i chcesz porozmawiać z kimś na temat dalszych kroków jakie możesz podjąć, zapraszam Cię do współpracy.

Pracuję łącząc wykorzystanie kilku sprawdzonych rodzajów oddziaływań:

Trening mentalny

Dla zawodników w każdym wieku, którzy chcą przygotować się mentalnie do ważnych startów lub popracować nad jakąś trudnością, którą mają w tym zakresie.

coaching

Dla trenerów lub zawodników od 16. roku życia: przydatne w sytuacji podejmowania decyzji lub dostosowywania się do zmian w karierze oraz planowania ich.

mindfulness

Metoda pracy pomocna w radzeniu sobie ze stresem oraz pracy nad koncentracją uwagi. Wplatana w pracę indywidualną lub dostępna w formie 6-tygodniowego programu dla zespołu.

terapia

Dodatkowa metoda oddziaływania w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Niewykluczone, że przekieruję cię do bardziej doświadczonych osób!

Zajęcia indywidualne odbywają w tym momencie wyłącznie online i – niezależnie od wybranego rodzaju oddziaływania – najpierw zapraszam na spotkanie wstępne.

Trwa ono zawsze godzinę i – jeśli zawodnik jest niepełnoletni – zapraszam na nie także rodzica lub opiekuna prawnego lub wymagam skanu podpisanego oświadczenia. Spotkanie ma pomóc mi zapoznać się z sytuacją i dopiero na jego podstawie będę mogła określić wstępny plan pracy oraz doradzić odpowiednią częstotliwość i długość spotkań.

Jest ono przydatne do tego, żeby pomóc ci podjąć ostateczną decyzję co do dalszej współpracy ze mną.

pakiet miesięczny

spotkania godzinne

400
 • 4 spotkania (najczęściej w cyklu cotygodniowym)
 • stały termin spotkań
 • materiały dodatkowe (do pracy własnej poza spotkaniami)
 • możliwość dodatkowych rozmów dla rodziców
 • możliwość dodatkowych rozmów na zawodach

pakiet miesięczny

spotkania półgodzinne

250
 • 4 spotkania (najczęściej w cyklu cotygodniowym)
 • stały termin spotkań
 • materiały dodatkowe (do pracy własnej poza spotkaniami)
 • możliwość dodatkowych rozmów dla rodziców
 • możliwość dodatkowych rozmów na zawodach

Uwaga!

Przed wykupieniem pakietu umów się na sesję wstępną, dzięki której będzie nam łatwiej określić najlepszy dla ciebie rodzaj współpracy, a także zapoznaj się z regulaminem.

oferta dla instytucji

Współpraca z instytucjami zawsze jest przygotowywana zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Najczęściej jest to:

 • opieka psychologiczna nad zawodnikami klubu;
 • współpraca ze sztabem trenerskim;
 • przeprowadzenie warsztatów treningu mentalnego (6-tygodniowy program mindfulness lub inny, dowolnie ustalony, autorski program zajęć).

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i ustalić szczegóły współpracy, skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@joannakotek.pl lub telefonicznie (697 232 960).

Wszelkie dalsze informacje dotyczące współpracy można uzyskać kontaktując się ze mną bezpośrednio:

kontakt@joannakotek.pl
+48 697 232 960