fbpx

Kursy Mental Masters

Często trenerzy zastanawiają się jak mogą wprowadzać trening mentalny w trenowanie swoich zawodników. Wiele klubów nie ma możliwości współpracy z psychologiem sportowym i obowiązek zintegrowania tych różnych umiejętności spada na trenera sportowego.

Chcemy jak najbardziej pomóc w usprawnieniu i uproszczeniu tego procesu, dlatego przygotowałyśmy unikalny program kursu, który pomoże ci w prowadzeniu treningu mentalnego dla Twoich zawodników.

Nasz kurs jest najbardziej praktycznym rozwiązaniem – skupiamy się nie tylko na twoich umiejętnościach, ale też na tym jak bezpośrednio możesz pracować nad odpowiednimi umiejętnościami swoich zawodników i wprowadzać odpowiednie elementy kosztem jak najmniejszych zmian w dotychczas prowadzonym treningu sportowym (naprawdę – sam/a nie wiesz jak wiele takich elementów już się w twoim planie treningowym znajduje!).

 

Jak to będzie wyglądać?

Mamy przygotowane najważniejsze tematy, które odnoszą się do najważniejszych umiejętności mentalnych potrzebnych twoim zawodnikom.

 

Mamy też moduły dodatkowe – możesz wybrać jeden z nich lub oba.

W skład wszystkich modułów wchodzi:

 • WEBINAR (dostępny także później – do końca trwania kursu),
 • KARTY PRACY i materiały dodatkowe związane z danym tematem,
 • MINI-EBOOK zawierający propozycje ĆWICZEŃ, KTÓRE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ natychmiast, podczas treningów które prowadzisz,
 • Q&A, które będzie się odbywało jakiś czas później (po to, abyś mógł/mogła zadać pytania oparte na własnej praktyce i dotychczasowym stosowaniu ćwiczeń)

Dodatkowo, przez cały czas trwania kursu dostępna będzie DEDYKOWANA UCZESTNIKOM GRUPA NA FACEBOOKU, w której m.in. odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się między webinarami.

Jesteśmy wszystkie psychologami sportowymi. Pracujemy z trenerami i zawodnikami. Cała trójka posiada po kilka lat doświadcznia, mamy też odpowiednie certyfikaty. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować najbardziej praktyczne plany działań.

 

Jeśli masz pytania dotyczące naszego kursu, to poniżej staramy się odpowiedzieć na kwestie pojawiające się najczęściej:

Nasz kurs jest skierowany przede wszystkim do trenerów sportowych. Wielu z Was poszukuje sposobów budowania i wzmacniania u swoich umiejętności mentalnych. Program kursu został zbudowany w taki sposób, aby jak najbardziej kompleksowo odnieść się do wszystkich najważniejszych umiejętności wypracowywanych w ramach treningu mentalnego. Dodatkowo kurs zapewnia narzędzia oraz ułatwia poznanie i  rozumienie procesów pozwalających na podstawowy trening mentalny. Jako trener pracujący ze sportami zespołowymi lub z dziećmi i młodzieżą, zwróć też uwagę na dodatkowe moduły, które wykraczają poza program podstawowy, a zostały przygotowane specjalnie z myślą o Tobie!

Oczywiście możesz do nas dołączyć, pamiętaj jednak, że treści w kursie skierowane są głównie do trenerów i mogą nie odpowiedzieć w całości na Twoje potrzeby. Z pewnością znajdziesz informacje dzięki którym zwiększysz swoją wiedzę na temat psychologii sportu oraz takie ułatwiające zrozumienie jak funkcjonuje Twoje dziecko-sportowiec.

Jeśli jesteś zainteresowany kursem wspierającym rodziców – koniecznie napisz do nas! Być może niedługo zaprosimy Cię na kolejną edycję wydarzenia kierowanego do rodziców.

Bez obaw – z każdego modułu będę dostępne nagrania, co najmniej przez cały czas trwania kursu (czyli do września), a prawdopodobnie nawet dłużej. Z tego też powodu zdecydowałyśmy się na późniejsze Q&A – odbywać się one będą w terminach dogodnych dla Was (ustalonych na grupie), najwcześniej we wrześniu – właśnie po to, abyście zdążyli wypróbować ćwiczenia i zadawać pytania, które faktycznie Was nurtują. Dodatkowo wszystkie materiały dostaniecie nawet gdy nie będziecie uczestniczyć na żywo – a będzie w nich mnóstwo wiedzy i ćwiczeń, przede wszystkim dla Waszych podopiecznych!

Jak najbardziej, nie będzie z tym żadnego problemu!

Oczywiście. Jeśli wpiszesz wszelkie potrzebne dane do systemu w trakcie zamówienia, otrzymasz fakturę wraz z potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz faktury na inne dane lub dowiedziałeś się o tym już po zamówieniu – napisz do nas maila.

Na razie nie mamy pojęcia czy będzie odpowiednio duże zainteresowanie – jeśli ta tematyka Cię interesuje, to najlepiej zapisz się teraz, bo nie możemy zagwarantować, że kurs będzie kiedykolwiek powtarzany.

Płacisz za nasz czas, wiedzę i umiejętności oraz bank ćwiczeń dla zawodników, które możesz natychmiast i bezpośrednio przenieść do swojej pracy. Dzięki temu kursowi zaoszczędzisz wiele czasu, który musiałby zostać przeznaczony na wyszukiwanie odpowiednich treści, ćwiczeń i weryfikację ich oraz sporo pieniędzy, które musiałbyś wydać na (w większości zagraniczne) kursy, które pokrywają tę samą tematykę.

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałyśmy, to może zrobią to opinie innych, którzy mieli już okazję zaglądnąć do materiałów, zapisać się na kurs lub wziąć udział w webinarze.

Zapisy kończą się za:

Kurs Mental Masters

wersja podstawowa

349PLN
 • dostęp do webinaru (na żywo i do nagrania)
 • karty pracy i materiały dodatkowe
 • mini-ebook zawierający praktyczne ćwiczenia do włączenia w trening
 • możliwość zadania pytań (po pewnym czasie, aby było to jak najbardziej praktyczne)
 • dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku

Kurs Mental Masters

wersja podstawowa + 1 moduł dodatkowy

379PLN
 • dostęp do webinaru (na żywo i do nagrania)
 • karty pracy i materiały dodatkowe
 • mini-ebook zawierający praktyczne ćwiczenia do włączenia w trening
 • możliwość zadania pytań (po pewnym czasie, aby było to jak najbardziej praktyczne)
 • dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku

Kurs Mental Masters

wersja podstawowa + dwa moduły dodatkowe

399PLN
 • dostęp do webinaru (na żywo i do nagrania)
 • karty pracy i materiały dodatkowe
 • mini-ebook zawierający praktyczne ćwiczenia do włączenia w trening
 • możliwość zadania pytań (po pewnym czasie, aby było to jak najbardziej praktyczne)
 • dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku
PS. Kurs odbędzie się jeśli zbierze się grupa co najmniej 10 osób.

Jeśli chcesz być na bieżąco z projektem Mental Masters – mamy też część, gdzie dzielimy się wiedzą za darmo – zapisz się na newsletter poniżej!

.