fbpx

Mental Masters

Projekt Mental Masters powstał z myślą o trenerach sportowych, którzy chcą pracować ze swoimi zawodnikami nad ich sferą mentalną.

Jeśli jesteś trenerem_ką, to zapewne nie trzeba Cię przekonywać, że sfera treningu mentalnego jest czymś istotnym w dzisiejszym sporcie. Jak ją jednak wprowadzić w życie? Czy i jak możesz mieć wpływ na swoich zawodników i zawodniczki? Od jakiego wieku zacząć taki trening? Na czym się skupić? Czy konieczna jest współpraca z psychologiem sportowym? Co w sytuacji gdy nie ma przewidzianych na nią funduszy lub klub z różnych powodów nie chce jej podjąć?

Naszym głównym założeniem, będącym fundamentem całego projektu, jest chęć pracy z trenerami sportowymi i umożliwienie im zdobycia jak najbardziej praktycznej wiedzy. Naszym celem jest stworzenie takich szkoleń, aby zdobytą wiedzę jak najszybciej i najefektywniej wprowadzić w życie i trenowanie swoich zawodników. Otrzymasz od nas konkretne narzędzia do pracy oraz wiedzę oparte zarówno na naszym praktycznym doświadczeniu jak i na najnowszych badaniach naukowych.

Aby być na bieżąco z naszymi działaniami, śledź nas w mediach społecznościowych lub zapisz się na newsletter projektu:

Kim jesteśmy?

Jest nas trzy i wszystkie zajmujemy się psychologią sportu.

 

Joanna Kotek

Absolwentka Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, ze specjalizacjami w psychologii społecznej i komunikowania się oraz psychologii sportu. Doktorantka i nauczycielka akademicka na tej samej uczelni. Certyfikowana psycholog sportu II klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka szkoły coachingu wg standardów International Coach Federation oraz I stopnia szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuje pod superwizją.

Uwielbia truskawki, Afrykę, podróże i superbohaterów (a właściwie szeroko pojętą popkulturę). Najbardziej lubi pracować ze sportami zespołowym

Jagoda Gręźlikowska

Absolwentka: USWPS ze specjalizacją z psychologii klinicznej, warszawskiego AWF, rocznej szkoły trenerskiej, nauczyciel akademicki, terapeutka w nurcie TSR, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, współautorka projektu „Mental Calendar”, uczestniczka oraz prelegentka konferencji naukowych, stale pracująca pod superwizją.

W swoim zawodzie ceni fakt, że każda kolejna rozmowa, przeprowadzony warsztat czy doświadczenie uczą ją nowych rzeczy.

Poza psychologią uwielbia swojego psiaka, gotować, amatorsko trenować taniec oraz przebywać na łonie natury.

Julia Jaroń

Dyplomowany psycholog sportu. Ukończyła jednolite 5-letnie studia magisterskie z Psychologii Sportu i Rekreacji na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Od 5 lat pracuje jako trener mentalny z zawodnikami i trenerami różnych dyscyplin – indywidualnie oraz drużynowo.

Pasjonatka sportu i podróży

Nasz projekt będzie składał się z webinarów, których tematy będą pojawiały się każdorazowo i będą częściowo zależały od naszych odbiorców. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w odpowiednią opcję lub zapisz się na newsletter poniżej.

.